בחירת דלתות כניסה בנתניה

דלתות כניסה חייבות להיות קשוחות מספיק כדי לעמוד בפני רוח, גשם, שמש קופחת ופורצים, אך נאות מספיק כדי ליצור רושם ראשוני טוב. למרבה הצער, מתן מענה לצרכים אלה הוא משימה קשה עבור דלתות כניסה רבות.

רוב הדלתות הישנות מיוצרות מעץ או פורניר עץ, שני חומרים מתעוותים, נסדקים ומתפוררים לאחר שנים של חשיפה לפגעי מזג האוויר. גם דלתות מתכת אינן מחזיקות מעמד לנצח – המשטח בחלק מדלתות פלדה ישנות יותר עלול להתקלף.

מגוון אפשרויות זמינות עם דלתות כניסה בנתניה

בין אם מצבים אלו מתארים את דלת הכניסה שלך או שאתם מעוניינים להחליף דלת מוצקה בדלת עם לוחות זכוכית שמציעות יותר אור, תמצאו שפע של אפשרויות זמינות עם דלתות כניסה בנתניה. ישנן דלתות עץ חדשות שמתנגדות לאלמנטים טוב יותר מאשר גרסאות קודמות, כמו גם דלתות מתכת ופיברגלס שנראות כמו עץ אך מספקות ביטחון רב יותר ולרוב עולות פחות.

כיצד להחליף דלת כניסה

לפעמים החלפת דלת פירושה פשוט להחליף דלת אחת, הנקראת לוח, בדלת אחרת. אבל במקרים מסוימים יש להחליף את מסגרת הדלת הישנה, הכוללת את משקופי הדלת והסף – במיוחד אם לוחות העץ הללו החלו להירקב.

גם אם משקוף הדלת הישנה תקין, הקיר שעליו הותקנה הדלת עלול להיפגע, מה שמקשה על פתיחת וסגירת הדלת. כדי לגרום לדלת עץ חדשה להתאים למסגרת לא יציבה, יש לשטח את החלק העליון והתחתון או אפילו לקצץ אחד מהקצוות האלה כדי שהדלת תותקן כמו שצריך.

ערכות החלפת דלתות

אלטרנטיבה להחלפת כל המסגרת היא שימוש בערכות להחלפת דלתות כניסה בנתניה. באפשרות זו, הדלת מגיעה עם מסגרת פלדה קטנה שמתחברת לישנה. היתרונות כוללים התקנה קלה ותוספת אבטחה של מסגרת הפלדה.

עיצובי דלתות כניסה

רוב היצרנים מציעים עשרות סגנונות דלתות, ותמצאו מבחר רחב במחסני עצים, מרכזי ריהוט לבית וסוחרי דלתות. חלק מהיצרנים מאפשרים לצרכנים לציין את סוגי הלוחות ואפשרויות הזכוכית הרצויות.

אבל דלתות כניסה בנתניה צריכות להיות מוזמנות מראש, ולוקח שבועיים עד שמונה שבועות למשלוח. אפשרות שלישית היא להזמין בניית דלת עץ לפי המפרט שלכם.

צור קשר