חייגו: 053-238-7221

מעצבות / אדריכלים

המעצבות שלנו

המעצבים שלנו

מיכל גוטמן – מעצבת פנים ומעצבת גינות, בעלת וותק וניסיון רב בתכנון ועיצוב דירות, בתים, נכסים להשקע ומסחרי.

מציעה חבילות ליווי נקודתיות במחירים נוחים ונגישים וכן ליווי מלא הכולל אפיון צרכים, תכנון החלל, הפקסת סט תכניות עבודה וכתב כמויות, בחירת חומרי גמר, פיקוח והום סטיילינג.

מיכל קשובה ללקוחות לאורך כל הדרך, מפתחת ביחד איתם את הסגנון המועדף עליהם וזמינה מאוד לכל נושא.

מיכל התגוררה בגבעתיים בעשור האחרון ובסוף 2022 העבירה את משרדה לכפר ורדים בצפון.

מעצבי הבית

אייל טרסר – אני מאמין, ביצירת חיבור טבעי ונכון בין הדיירים לבית.
צריך לתכנן ולעצב את הבית בצורה הנכונה, באופן שיתאים למי שהולך לחיות בו
ובהתאם לצרכיו האישיים.

זו עובדה כי עיצוב פנים נכון משביח ומעלה את ערך הנכס.
אני חי את עולם העיצוב למעלה מ 25 שנה ומאמין שתפקידו של מעצב פנים הוא ניצול
שטח הבית בצורה מקסימלית ופרקטית תוך הבנת צרכי הלקוח ותרגומם למציאות.

המעצבים שלנו
ברברה ברזין – הינה מעצבת פנים המתמחה בעיצוב ובתכנון מגורים.
ייחוד עבודתה הינו מתן דגש מקצועי ומוקפד בעיצוב כלל חללי הבית. בעלת ניסיון רב שנים בתחום, ומאחוריה כבר למעלה מ- 2000 פרויקטים שרבים מהם פורסמו במגזינים המובילים בארץ. בשנת 1998 הקימה ברברה בית ספר בוטיק ללמוד מיקצוע עיצוב פנים בתל אביב, הסטודיו להכשרת מעצבי פנים, הפועל בשיטת האומן והשוליה. כחלוצת השיטה בתחום בארץ, ברברה היא למעשה המנטור והמאסטרו של רבים ממעצבי הפנים המובילים בארץ. ערך עליון בעבודתה של ברברה הוא "תפירת" הבית למידותיהם המדויקות של דייריו, תוך דגש מובהק על פונקציונאליות שלובה באסתטיקה, שילוב המותאם ללקוחותיה ככפפה ליד. היום פועל בית הספר לעיצוב פנים, במישכנו החדש בחשמונאים 113 תל אביב, בשילוב עם סטודיו ברברה ברזין, הסטודיו הגדול בארץ לעיצוב פנים.
המעצבים שלנו

פרי הדר

כל אדם הוא יחיד ומיוחד. לכן, אין סיבה שהבית שלכם יהיה כמו של כולם…! 

פילוסופיית העיצוב המובילה את הסטודיו לתכנן ולעצב את המקום המדויק, את הבית שבכל כניסה אליו הלב יתרחב ויתרגש מחדש.  

הסטודיו הוקם בשנת 2008 לאחר שסיימתי בהצטיינות לימודי עיצוב פנים.  

התשוקה לעיצוב כולל וחסר פשרות, לצד ניסיון מצטבר ומקצוענות, הובילו את הסטודיו לזכות בהכרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, להישגים ופריצות דרך בתכנון ועיצוב חללים פרטיים, דירות, בתי יוקרה בארץ ובחו"ל וחללים מסחריים בתחומי עיסוק מגוונים. 

תפיסת העיצוב שלי מבוססת על דיאלוג פורה אתכם לקוחותיי, ונובעת מהקשר שבין העולם הפיזי והחומרי לבין האנרגיה הרוחנית שלכם. 

 

הפרויקטים שאני מעצבת תמיד יהיו שונים זה מזה, הרמוניים וישקפו את החלומות והרצונות שלכם. 

עבור כל פרויקט אני מנסחת קונספט ייחודי הנעשה מתוך הקשבה לצרכים, לסגנון החיים ולהעדפותיכם. 

הדיאלוג בינינו מוביל לתכנון מוקפד, שפה עיצובית אחידה, מקוריות, פונקציונאליות, אסתטיקה ומעל הכל מחויבות לעמידה בלוחות זמנים ובתקציב המוגדר תוך הקפדה על המוטו:  

הכיס שלכם הוא הכיס שלי.  

שירותי הסטודיו. 

סטודיו-פרי הדר מספק שירותי תכנון ועיצוב במגוון תחומים, לתושבי ישראל ותושבי חוץ. בישראל ומחוצה לה.  

בתחום הפרטי: בתים פרטיים, פנטהאוזים, דירות יוקרה ודירות קבלן. 

בתחום המסחרי: מתחמי אירוח, משרדים, חנויות, אולמות תצוגה, חדרי כושר ועוד. 

המעצבים שלנו

נירית פרידמן – מעצבת פנים מנוסה המתמחה בתכנון, עיצוב, סטיילינג ובשיפוץ ושדרוג נכסים. מבחינתי, עיצוב מושלם הוא כזה שמגשים את החזון העיצובי שלכם,
תוך התחשבות בצרכים ובתקציב, ליצירת חלל אידיאלי עבורכם או עבור הקונים הפוטנציאליים של הבית. התהליך המשותף כולל שיח פתוח וקשוב שמטרתו להפוך את העבודה למהנהובאופן שיבטיח שההשקעה שלכם תוביל לשינוי גדול באווירה ובערך הנכס.

המעצבים שלנו
מלי אסף – הום סטיילינג ועיצוב פנים.
הקו המנחה אותי בעיצוב זה ההשפעה של חלל מאורגן ואסתטי על מי שנמצא בו.
מחקרים בתחום הנוירו עיצוב מראים שעיצוב נכון משפר את איכות החיים, והמטרה שלי לעצב בהרמוניה ושמחה ולגרום לאנשים לחיות טוב יותר.
 
המעצבים שלנו

הילה פריתכנון ועיצוב פנים

הסטודיו שלי, הינו סטודיו לעיצוב פנים המתמחה בתכנון ושיפוץ כולל ומקיף לדירות ובתים קיימים וכן ליווי בתים בבניה חדשה, בהתאמה אישית לצרכים, לרצונות ולתקציב של כל לקוחה ולקוח.
הלקוחות שלי שותפים מלאים לתהליך. הדיאלוג עמם ומעורבותם מבטיחים יצירת סביבה מעוצבת ונעימה המותאמת להם אישית.

כל פרויקט בסטודיו שלי, אינו דומה לקודמו. חשוב לי שלקוחותיי יחוו חוויית שיפוץ נעימה ורגועה, בה אנו מגשימים את חלומותיהם ומייצרים עבורם בית שכיף ונוח לחיות בו, בית שמשרת אותם ונכון להם לשנים רבות קדימה.

עבורי בית הוא המקום לחזור אליו ולחיות בו, מקום שעוטף אותך בחום ושלווה, בו אוגרים וממלאים מצברים. כך אני ניגשת לתכנן ולעצב כל פרויקט. אשמח אם תצרו איתי קשר ונקבע פגישת הכרות.

המעצבים שלנו

עדי מינץ תכנון ועיצוב פנים

אני מאמינה שלסביבת חיים השפעה מכרעת על איכות חיינו ותפקודינו. על כן זו זכות גדולה עבורי להשפיע וליצור סביבות חיים לאנשים.

בכל פרויקט אני מבקשת ליצור מקום המספר את סיפורם האישי של דייריו, משקף את דמותם ומתאים להם בדיוק

הסטודיו נותן מענה לפרויקטים שונים כגון בתים פרטיים, דירות, חללים מסחריים, בניה חדשה ושיפוצים, משלב התכנון ועד לשלב הלבשת הבית. אני עובדת בשיתוף פעולה, ומקיימת דיאלוג מלא עם הלקוחות במטרה לתת להם ביטוי בתהליך וליצור יחד איתם את המקום המדויק עבורם.

המעצבים שלנו

רותם יעקב
אני רותם יעקב – ויש בי אהבה גדולה לעיצוב ותשוקה למקצוע! אני מוצאת את השילוב הקסום בין הפן הטכני, לבין הנשמה שבעיצוב והאסתטיקה שבחלל. 
המשרד מתמחה בתכנון פנים של בתי מגורים, מבנים ציבוריים, ובתכנון מסחרי. משרדנו יתכנן את חלל הפנים בהתאמה לצרכים המיועדים, משלב התכנון דרך העיצוב ועד לניהול הפרויקט בשלב הביצוע.

המעצבים שלנו

תומר שלםמעצב פנים, בוגר שנקר מתמחה בתכנון ועיצוב חללים מסחריים, פיתוח קונספט ועיצוב אלמנטים בהתאמה אישית.
העיצוב מאופיין לרוב בשימוש בחומרים שונים שהוצאו מהקשרם המקורי, צבעוניות נועזת ושימוש באלמנטים גרפים.
בעיצוב, כמו בחיים, הכל עניין של הרמוניה. גוונים כהים, חזקים מובילים ונותנים את הטון, וביניהם, גוונים ושכבות של צבע,  כל פרויקט הוא יצירה שונה.

עדי בן דוד

עדי בן דוד – בית מתוכנן ומעוצב הוא לא רק בית יפה, לפני הכל הוא בית נכון לדייריו.
בית מואר, מעוצב ומתוכנן נכון, משרה עלינו רוגע, הנאה, ומאפשר לנו להפיק את המרב מחיינו.
עיצוב פנים הוא לאו דווקא הבית שראינו אצל השכנים, אלא בית שמתאים למשפחה שמתגוררת בו.
לאחר שנדבר ואשמע מה צרכיכם ומה חלומותיכם, נתכנן יחד תוך הסתכלות לעתיד והתחשבות בצרכים המשתנים שלכם, נתכנן חללים פרופורציונליים ומוארים, נמקם נכון את הריהוט, ונביא יחד לתוצאה על זמנית ולבית ללא תאריך תפוגה אשר יפרה אתכם, ויספק לכם חיים מענגים בבית פרקטי ונוח לתחזוקה.

בהצלחה, עדי  

ריקי ואתי

ריקי ואתי תכנון ועיצוב פנים –  בעלות סטודיו RE לתכנון ועיצוב פנים עם ניסיון של עשרות פרוייקטים. 
הסטודיו מתמחה בפרויקטים במגזר הפרטי והעיסקי, תכנון ועיצוב דירות, בתים פרטיים, דירות קבלן, משרדים, קליניקות והום סטיילינג. 
 
עבודתנו המשותפת כצמד מאפשרת לנו להקדיש ללקוחותינו את מירב המשאבים על מנת שהתוצר הסופי יהיה מושלם הן פונקציונאלית והן עיצובית, תוך הקפדה על קשר אישי וליווי צמוד ובשימת דגש על הצרכים והרצונות שלהם, אצלנו כל חלל זוכה לטיפול אישי ומיוחד. 
אנו אוהבות מאוד את שלב התכנון והשיפוץ ויודעות להתמודד עם מצבים מאתגרים ובמציאת רעיונות לא שגרתיים.
מה מיוחד בתהליך אתנו?
אנו מאמינות שעיצוב  ותכנון נכון של החלל בו אנו מבלים את רוב שעות היום משפיע באופן ישיר על הרגשתנו הכללית. תפיסת העולם שלנו מבוססת על ההבנה שכל פרויקט הוא ייחודי, דורש התאמה מירבית לצרכי הלקוח, לטעמו האישי ולתקציב שהוגדר.

קבלני שיפוצים הום סטיילינג 

הבית הוא מקום קדוש עבורנו. היום, בעידן המתקדם בהחלט יש מקום לעיצוב פנים. הרי בסופו של יום, אנחנו מבלים בבית שלנו הרבה זמן מהחיים. הום סטיילינג הוא תחום שהלך והתפתח עם השנים, יש אדריכלי פנים שזהו כל תפקידם לדאוג שהבית או המשרד שלכם יהיו יעלים ומדהימים. 

החלל שבו אתם שוהים (גרים או עובדים) צריך לשדר אווירה מסוימת. לא כולנו נולדנו עם הכישרון הזה, ולכן קיימים אנשים שיכולים להתאים את עיצוב החלל אישית לצרכים שלכם. 

אז, איך מתחילים ומה זה דורש מכם? 

אצלנו בפולידור, מכוונים לתוצאה המושלמת. המטרה שלנו היא להפוך את המבצר הפרטי שלכם למקום שכיף להיות בו. זה מבחינתנו הבסיס. תהליך של בניית בית או שיפוץ יכול להציף הרבה שאלות, ספק אם ניתן לענות עליהן בלי עזרה של אדריכל. 

המקצוענים של פולידור ישמחו ללוות אתכם בתהליך, החל משלב התכנון, הרעיון שצץ לכם בראש, בחירת חומרי הגלם וייצור הדברים. כאן כדי לוודא שתהיו מרוצים! 

כבר עוזב?

בוא קבל ייעוץ ללא עלות